KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12316450
nr 1231 6450
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Blandteknik, Frukt, Signerad. Motivet: 51x46
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:16:21
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås